0-800-50-50-82

*Звонки с номеров украинских операторов БЕСПЛАТНО

 

ПРАВИЛА ВНУТРЕННЕГО РАСПОРЯДКА

Нам уже больше 180 лет!

 

Правила внутрішнього розпорядку Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій ім. Пирогова” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “ Укрпрофоздоровниця ” (даті — “Санаторій”) розроблено відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я, Законів України “Про захист прав споживачів”, “Про курорти”, Постанови Кабінету Міністрів України” “Про затвердження Загального положення про санаторно-курортний заклад”, Наказу Державної туристичної адміністрації № “Про затвердження Правил користування готелями та аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг”, Наказу Міністерства охорони здоров’я України “Про затвердження Галузевих правил внутрішнього трудового розпорядку”

Правила діють на території Дочірнього підприємства “Клінічний санаторій ім. Пирогова” Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України “ Укрпрофоздоровниця ” і є обов’язковими для всіх осіб, які перебувають на лікуванні у Санаторії.

Територією Санаторію є земельні ділянки, будівлі, наземні та підземні споруди, спортивні та рекреаційні зони, малі архітектурні форми, елементи благоустрою.

I.  Загальні положення.

1.1. Відповідно до статті 48 Конституції України кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування.

В Санаторії дисципліну організовують на основі принципу, за яким усі учасники лікувального процесу свідомо й сумлінно виконують свої обов'язки, які є невід'ємною умовою високої якості праці та лікування.

Трудову і лікувальну дисципліну у Санаторії забезпечують створенням необхідних організаційних та економічних умов для нормальної ефективної роботи, свідомим ставленням до праці і лікування.

До порушників цих Правил застосовують заходи громадського впливу, дисциплінарного стягнення та відшкодування заподіяної шкоди.

1.2. Метою Правил є визначення та конкретизація основних прав та обов'язків як співробітників Санаторію, так і відпочиваючих.

1.3. Усі питання, пов'язані із застосуванням Правил, у межах наданих повноважень вирішує директор Санаторію згідно Статуту та уповноважені ним особи.

1.4. На окремих територія Санаторію можуть діяти додаткові правила внутрішнього розпорядку, які не суперечать цим Правилам.

1.5. Правила, зміни та доповнення до цих Правил не повинні суперечити Статуту Санаторію.

1.6. Правила, зміни та доповнення після схвалення набувають чинності наступного дня після того, як їх затвердив керівник Санаторію згідно Статуту, якщо не вказана інша дата набрання їх чинності.

1.7. В Санаторії є обов'язковим розміщення Правил на “дошці оголошень” для ознайомлення  відпочиваючих під час їх прийняття до Санаторію. Для співробітників Санаторію ознайомлення відбувається особисто під підпис.

1.8. З Правилами або із витягами із Правил можна ознайомитись  у мережі Інтернет на сайті  Санаторію: www.kuyalnik.com.ua

1.9. Контроль за виконанням цих Правил здійснюють: директор, головний лікар, завідувач відділеннями, співробітники відділу продажів путівок, адміністратори та інші уповноважені особи Санаторію.

II.    Порядок прийому відпочиваючих.

2.1. На лікування в Санаторії направляються хворі відповідно до медичних показань, які мають належний рівень фізичної активності і здатні до самообслуговування.

2.2.    На лікування до Санаторію приймаються особи віком від 4 до 75 років.

2.3.    При прибутті до Санаторію особи повинні мати:

 

-     Паспорт;

-     Санаторно - курортну карту (форма 072 / о) не пізніше двох місячної давності;

-    Для реабілітаційних відділень - відкритий лікарняний листок та виписку з історії хвороби;

-    Для дітей - обмінну санаторно - курортну карту не пізніше двомісячної давнини, довідку не пізніше п'ятиденного давності про відсутність контакту дитини з інфекційними хворими (епідеміологічне оточення), довідку про щеплення.

 

2.4     Протипоказаннями для грязелікування в Санаторії є:

Загальні медичні протипоказання для направлення хворих на санаторно-курортне лікування (важкі соматичні захворювання, серцево-судинна недостатність НК II А-Б, нестабільна гемодинаміка, активна фаза ревматизму; ниркова недостатність; гострі запальні хвороби, значні зміни психіки та інші загальні протипоказання для санаторно курортного лікування).

Вагітність на всіх термінах;

Гострі інфекційні захворювання;

Всі венеричні захворювання;

Злоякісні новоутворення;

Рясні кровотечі, які часто повторюються;

Туберкульоз - всі форми;

2.5.    Поселення і виїзд проводиться строго по датах, вказаних в путівці (договорі). Дні запізнень і дострокового від'їзду не компенсуються, гроші за невикористані дні не повертаються, сухі пайки не видаються.

2.6.     Відпочиваючі, які прибули раніше терміну дії путівки, можуть бути розміщені в Санаторії за наявності вільних місць, сплативши проживання та харчування за діючими цінами Санаторію.

2.7.     Продовження терміну путівки можливе лише за наявності вільних місць. Оплата здійснюється за цінами/тарифами Санаторію на момент продовження терміну проживання.

 

III.     Основні обов’язки відпочиваючих Санаторію.

3.1. Відпочиваючі під час перебування на лікуванні у Санаторії зобов’язані:

       дотримуватися Конституції України, законів та інших нормативно-правових актів України, та цих Правил;

       виконувати вимоги з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії, протипожежної безпеки, передбачені відповідними правилами та інструкціями;

       вживати заходів для негайної ліквідації обставин, причин та умов, що заважають нормальній роботі Санаторію, і негайно повідомляти про це персонал Санаторію;

       виконувати законні розпорядження персоналу Санаторію у межах їхніх повноважень;

       дотримуватися вимог санітарного стану кімнати та поверху;

       дбайливо ставитися’ до майна Санаторію;

       повідомляти про всі несправності і неукомплектованість номера покоївкою або черговому персоналу;

       дотримуватись чистоти в номерах, території Санаторію, не викидати сміття з вікон і на березі лікувального озера;

       поважати людську гідність, особисту і майнову недоторканність працівників Санаторію і проживають;

       відшкодовувати завдані матеріальні збитки на підставі прейскуранта цін за псування майна;

       при виході з номера зачиняти водорозбірні крани і вікна, вимкнути світло, телевізор, закрити номер і здати ключі від номера в денний час покоївкам, в нічний час - черговому адміністратору;

       дотримуватися правил протипожежної безпеки;

       при виїзді з Санаторію провести повний розрахунок за надані їм послуги, а також здати покоївки або адміністратору займаний номер (кімнату) або місце у номері (кімнаті).

 

3.2. Відпочиваючим забороняється:

       Приймання будь-яких процедур не за призначенням лікаря, заборонено порушення режиму відвідування процедур призначених лікарем. У разі запізнення або спроби прийняти процедуру раніше призначеного часу, у наданні процедури може бути відмовлено.

       Хворі з обмеженими функціями пересування залишати територію Санаторію та відвідувати пляж на лимані можуть тільки з дозволу лікуючого лікаря (у випадку отримання будь-яких пошкоджень Вашого здоров’я за межами Санаторію, або самолікування на території пляжу Санаторію адміністрація відповідальності не несе).

       вживати спиртні напої в номерах (кімнатах)  та на території Санаторію;

       використовування у номерах (кімнатах) електроприладів, окрім фена;

       пити воду з під крана;

       виносити їжу та посуд з їдальні;

       годувати тварин на вулиці;

       перебування в номерах гостей після 23:00, забороняється залишати в номері (кімнаті) в свою відсутність сторонніх осіб, а також передавати їм ключ від номера (кімнати);

       порушувати режим відвідування процедур призначених лікарем. У разі запізнення або спроби прийняти процедуру раніше призначеного часу, у наданні процедури може бути відмовлено;

       зберігати в номері (кімнаті) громіздкі речі, зброю, легкозаймисті речовини і матеріали;

       завозити на територію та / або тримати в номері (кімнаті) тварин і птахів;

       вмикати телевізор з чутністю поза межами номеру (кімнати);

       викидати сміття у вікна;

       палити в будь-яких приміщеннях Санаторного комплексу, за винятком спеціально відведених місць;

       пересувати великогабаритну меблі в межах номера (кімнати);

       самовільно переселятися з одного номера (кімнати) в іншу;

       розклеювати по стінах картини, плакати, фотографії, пам'ятки та інших .;

       виносити рушники з корпусів, використовувати їх в літній період на пляжі в якості пляжних рушників;

       порушувати тишу з 23 годин вечора до 7 години ранку,

       відвідувати громадські місця в купальних костюмах (за винятком пляжу);

       залишати дітей без нагляду дорослих у номері (кімнаті), на балконах, на пляжах лиману та моря;

       збирати на території Санаторію лікарські рослини, трави, ягоди, гриби та вносити їх в номери (кімнати). Заламувати відростки кімнатних і вуличних рослин (квітів);

       розпалювати багаття і мангали на території Санаторію в не облаштованих місцях;

       передавати іншим особам пропуску, санаторно - курортні книжки, ключі від номера (кімнати).

ПРИ ПОРУШЕННІ ПРАВИЛ ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ САНАТОРІЮ, НЕВИКОНАННЯ ПРИЗНАЧЕНОГО ЛІКАРЯМИ ЛІКУВАННЯ, ДІЄТИ І ЗАГАЛЬНОГО РЕЖИМУ ДНЯ, ГРУБОГО ЗВЕРТАННЯ ОДИН ДО ОДНОГО АБО ДО СЛУЖБОВОГО ПЕРСОНАЛУ САНАТОРІЮ, АДМІНІСТРАЦІЯ САНАТОРІЮ МАЄ ПРАВО ВИПИСАТИ ПОРУШНИКА ІЗ САНАТОРІЮ НА ПІДСТАВІ ДОПОВІДНОЇ ЗАПИСКИ ПРЕДСТАВНИКА СЛУЖБОВОГО ПЕРСОНАЛУ, ПОВІДОМИТИ ПРО ПОРУШЕННЯ ПО МІСЦЮ РОБОТИ І/АБО ПРОЖИВАННЯ, А ТАКОЖ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ.

Услуги санатория

Контакты

      65013, г.Одесса, ул. Лиманная 170 (Курорт Куяльник)

     0-800-50-50-82*

*Звонки с номеров украинских операторов БЕСПЛАТНО

     Время работы: понедельник - пятница 8:00-16:00
                               суббота                        8:00-14:00
                               воскресенье                 выходной

Справка о работе бассейна: +38 (098) 080-38-68, +38 (063) 781-93-15 

      e-mail: info@kuyalnik.com.ua